השירותים שלנו

03-6-000-000 

אנו, במוקד הפרסום הארצי, נשמח להעמיד לרשותכם מעטפת שירותים כוללת בתחומי הפרסום והשיווק עד שעות הערב המאוחרות כולל ימי שישי ומוצ"ש.

לרשותכם שירותי פרסום מגוונים המותאמים לצרכי הלקוח החל מניתוח השוק, קביעת האסטרטגיה, הבנת הקונספט הקריאטיבי,תכנון המדיה, רכש המדיה בכל אמצעי המדיה: טלוויזיה, רדיו, שילוט חוצות, עיתונות, פרסום בדיגיטל ובסלולר, הכנה וביצוע תמהיל פרסום בהתאם לנתוני התקציב ופריסתה באמצעי המדיה השונים.

במוקד הפרסום הארצי על כל מחלקותיו, ניתן למצוא את אנשי המקצוע מהטובים בתחומם, בעלי ניסיון רב והכרות עם מגוון רב של פעילויות עסקיות בכל התחומים. שיטת העבודה מאפשרת ליהנות מהתנאים הייחודיים שלנו כקבוצת מדיה גדולה ומובילה, עם הרגלי עבודה של מפרסם עצמאי, בכל שעה שנוח לך. נשמח להעמיד לרשותכם ניסיון ענף ושירות איכותי ללא פשרות!

מוקד המודעות

מוקד המודעות הוא המוקד המוביל בארץ לקבלת מודעות מכל הסוגים בכל העיתונים והמקומונים: מודעות פרסום, דרושים, מודעות משפחתיות (אבל) , מודעות משפטיות, מודעות בורסאיות, מודעות תכנון ובניה, מודעות מילים. לרשות לקוחותינו עומדת גם מחלקת דרושים המציעה פרסום באנרים ומודעות באתרי הדרושים ואמצעי המדיה השונים.

המשרד זמין עבורכם עד אמצע הלילה, בלי ניתוב שיחות ועם מענה אנושי חם ויעיל- העומד לרשותכם למתן מענה לכל צרכי הפרסום שלכם!

מוקד הפרסום

מתוך תפיסה של עולם הפרסום כתהליך המבוסס על אמון, שיתוף ופרודוקטיביות, אנחנו עובדים "פר פרויקט" במטרה למקסם את היעדים והמטרות של כל קמפיין.

הצוות שלנו מיומן לתת שירות כולל ומקיף לקמפיין מתחילתו ועד סופו: ניהול הקמפיין והפקתו, תכנון פרסום ורכש בכל סוגי המדיה: עיתונות, שילוט חוצות, אינטרנט רדיו וטלוויזיה, ומעקב אחר ביצועי הקמפיין במגוון אמצעים.

המטרה שלנו למקסם כל תקציב בצורה האפקטיבית ביותר להצלחה, תוך שימוש בדרך יצירתית וליווי צמוד עד לצמיחה והצלחה.

רכש מדיה

התמחות ברכש מדיה והתאמה לקהל היעד שלך, מבטיחה נראות משמעותית וחשיפה אפקטיבית במחירים תחרותיים-למשך כל תקופת הקמפיין. בנוסף, לרשות לקוחותינו עומד סטודיו מיומן עם אנשי מקצוע מובילים בתחומם שיתרגמו בצורה היעילה, היצירתית והמדויקת ביותר את המסרים של הקמפיין.

כחלק משיתוף הפעולה עם הקבוצה רוכשים מאיתנו מדיה מגוון משרדי פרסום, משרדי יח"צ ולקוחות שנהנים מהתנאים הייחודיים שלנו. נשמח להעמיד לרשותכם צוות מקצועי ומיומן שזמין עבורכם בכל שעה בשעות היום!

לוחי - לוח השנה של משרד הפרסום