תהליך העבודה במוקד הפרסום

מתוך תפיסה של עולם הפרסום כתהליך המבוסס על אמון, שיתוף ופרודוקטיביות, אנחנו עובדים "פר פרויקט" במטרה למקסם את היעדים והמטרות של כל קמפיין.

תהליך העבודה במוקד הפרסום מבוסס על עשרות שנות ניסיון מצטברות ועל ניהול של אלפי קמפיינים במגוון מדיות. מטרת התהליך היא לנתח את צרכי הלקוח, להגדיר את המטרות והציפיות ולתת תמורה מקסימלית לכל קמפיין, בשילוב ליווי צמוד עד לצמיחה והצלחה.

לרשות לקוחותינו אנחנו מעמידים אנשי שיווק מקצועיים בעלי ותק וניסיון רב בתחום על מנת שיוכלו למקד את ההצעה לקהל היעד הרלוונטי ולמקסם את התקציב הקיים.

הניסיון הרחב שלנו בשוק, הידע המצטבר הנרחב והאנשים המקצועיים והאדיבים ביותר, מתועלים לריכוז מאמצים במקומות הנכונים למוצר, למותג ולחברה שלכם בדרך שתשיג את המטרות כפי שנקבעו.

אנו גאים לספק שירות למאות מפרסמים, ביניהם עסקים קטנים ובינוניים והחברות המובילות במשק.

היכרות

היכרות

מוקד הפרסום הארצי בע"מ, הינו חלק מקבוצת פרסום מובילה בתחומה בישראל עם ניסיון של למעלה מ 30- שנה בתחום שרותי הפרסום ורכש המדיה. הקבוצה מעסיקה מעל 80 אנשי מקצוע שנועדו לספק למפרסם מעטפת שרותים כוללת בתחומי הפרסום והשיווק.

לכל לקוח מוצמד תקציבאי/ת מיומן ומקצועי הנותן לו שרות אישי באופן המהיר, היעיל ביותר בצורה הנוחה ביותר.

השירותים

השירותים

מוקד הפרסום הארצי נותן למפרסם שירותי פרסום מגוונים המותאמים לצרכיו החל מניתוח השוק קביעת האסטרטגיה, הכנת הקונספט הקריאטיבי, תכנון המדיה, רכש המדיה בכל אמצעי המדיה: טלוויזיה, רדיו, שילוט חוצות, עיתונות, אינטרנט כולל פייסבוק וסלולר.

הכנה וביצוע תמהיל פרסום בהתאם לנתוני התקציב ופריסתה באמצעי המדיה השונים.

תמהיל המדיה שיוכן במוקד הפרסום למפרסם, מותאם לו בדיוק בהתאם לצרכיו ומטרות הקמפיין או הפרסום. התמהיל יהיה מדויק, נטול אינטרסים ויוכן לאחר חשיבה של הצוות האסטרטגי האמון על הקמפיין. השורה התחתונה, לא עוד משרד פרסום רגיל כי אם תשלובת הנותנת מגוון שרותים להם זקוק המפרסם כולל רכש מדיה, תכנון וביצוע הפרסום והכל תוך טיפול פרטני בכל מפרסם.

היתרונות

היתרונות

המפרסם נהנה במוקד הפרסום מיתרונות של משרד פרסום עם הרגלי העבודה שלו כמפרסם עצמאי. צורת העבודה הייחודית של מוקד הפרסום, נותנת למפרסם את הכלים לבצע את הפרסום אותו הוא צריך, באופן שהוא רגיל אליו, תוך קבלת ידע ומקצועיות החסרים לו. העבודה עם מוקד הפרסום מאפשרת למפרסם לנצל את הכח של המוקד כך שהחסכון אותו הוא רוצה להשיג יתקבל בעבודה המשותפת. באמצעות מוקד הפרסום מקבל המפרסם שרותים אובייקטיביים מקצועיים להם הוא זקוק לפרסום שלו.

כקבוצת מדיה גדולה ומובילה מוקד הפרסום רוכש ומשיג מחירים מיוחדים בערוצי המדיה השונים המועברים לטובת המפרסם.

במוקד הפרסום באותו תקציב מפרסמים יותר.

ידע מקצועי

ידע מקצועי

במוקד הפרסום על כל מחלקותיו ניתן למצוא את אנשי המקצוע מהטובים בתחומם, בעלי ניסיון רב והיכרות עם מגוון רב של פעילויות עיסקיות בכל התחומים.

הלקוחות

הלקוחות

מוקד הפרסום הארצי ומוקד המודעות הארצי מספקים שרותי פרסום למאות מפרסמים, ביניהם עסקים קטנים ובינוניים וחברות מהמובילים במשק. עיריות, חברות ממשלתיות, לשכות מסחר, אוניברסיטאות ומכללות, מוקדי נופש ובילוי, תאטראות ואנסמבלים לתרבות, חברות תעופה, חברות היי-טק ותעשיה, יבואנים, בכל אחד מהתחומים הללו ניתן למצוא לקוחות של מוקד הפרסום הארצי .

לוחי - לוח השנה של משרד הפרסום